O nas

Wydawnictwo obecne jest na rynku medialnym od 2001 roku. Już w pierwszych latach swojej działalności zdobyło silną pozycję na rynku mediów i zaufanie odbiorców, a w ciągu następnych lat jeszcze ją umocniło. Dziś jest najważniejszym wydawcą branży budowlanej w Internecie, a projekty drukowane powstające pod szyldem Grupy e-budownictwo.pl cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników oraz szacunkiem środowiska profesjonalistów.

Historia firmy:  2001-2005 | 2006-2008 | 2009-2013

2013 - w marcu Urządzone.pl dołączyło do portfolio portali Grupy e-budownictwo.pl to portal, w którym użytkownicy znajdą informacje nie tylko o trendach w urządzaniu wnętrz, ale również praktyczne informacje o nowych produktach, niezbędnych do wykończenia i aranżacji domu i mieszkania.

2012 -
w październiku Grupa e-budownictwo.pl dołączyła do Grupy Wydawniczej Polskapresse

2012 -
do Grupy dołącza kolejny portal e-aranżacje.pl, portal skierowany jest do osób poszukujących pracowni, która spełni ich marzenia o niepowtarzalnym domu, oryginalnie urzadzonym wnętrzu czy pięknym ogrodzie. Te poszukiwania ułatwia test, który pozwala określić preferowany styl i znaleźć pracownie odpowiadające tym wymaganiom.

2011 - w lipcu wystartował serwis e-projekty.pl, w którym znajduje się blisko 2500 gotowych projektów domów jedno lub wielorodzinnych. Kolekcja zawiera domy parterowe, z poddaszem użytkowym, domy piętrowe a także domki letniskowe. Garaże uzupełniają ofertę.

2011 - w pierwszym kwartale uruchomiony został portal e-ogrodek.pl oraz ForumOgrodowe.pl, dzięki którym Grupa  zyskała zupełnie nowe, szerokie grono użytkowników. Zmiana nazwy spółki Login Media na Grupa e-budownictwo.pl Sp. z o.o.

2011 - w styczniu portale  e-mieszkanie.pl i forumbudowlane.pl zostały laureatami II edycji ogólnopolskiego konkursu Polski Internet. Trzy statuetki otrzymał portal e-mieszkanie.pl ( za najlepszą stronę internetową roku 2010, przyznaną przez Kapitułę Konkursu; za najlepszą stronę internetową w kategorii Dom, Ogród, Architektura, przyznaną także przez Kapitułę Konkursu; wyróżnienie za najlepszą stronę internetową w kategorii Dom, Ogród, Architektura, przyznaną przez internautów). Dwie statuetki otrzymało forumbudowlane.pl (za najlepszą stronę internetową w kategorii Budownictwo, przyznaną przez Kapitułę Konkursu; wyróżnienie za najlepszą stronę internetową w kategorii Budownictwo, przyznaną przez internautów).

2010 - we wrześniu dołączyła witryna e-sciany.pl.  Poruszana jest tu m.in. tematyka budownictwa tradycyjnego, drewnianego, prefabrykowanego, szkieletowego oraz budownictwa energooszczędnego

2009 - powstaje  portal e-okna.pl, który uzupełnia wiedzę z pozostałych portali Grupy o szeroki i ważny temat okien, drzwi i bram. Jest źródłem kompleksowych informacji o wymienionych produktach począwszy od ich wyboru w sklepie, przez montaż i eksploatację po pielęgnację i nowinki technologiczne.

2009 - w lipcu ma swoją premierę już szósty portal Grupy e-budownictwo.pl e-lazienki.pl. Portal jest skierowany do osób, które szukają pomysłu na urządzenie własnej łazienki lub interesują się aranżacją wnętrz i designem.

2009 - Login Media zostało laureatem prestiżowej nagrody za najlepszą stronę w polskim Internecie. Portal e-mieszkanie.pl otrzymał  Webstar Internautów otrzymując tytuł "Strona roku 2009 w kategorii Dom i Ogród" oraz I Wyróżnienie Akademii Internetu.

Nasze serwisy