Kontakt

Grupa e-budownictwo.pl Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
NIP 521-351-41-22, REGON 141637716
tel. +48 22 201 42 75

KRS 0000320380
Sąd Rej. dla m.st.Warszawy XIII Wydz. Cywilny
Kapitał zakładowy 1.975.000 zł.

Prezes Zarządu
Magdalena Chudzikiewicz
m.chudzikiewicz@e-budownictwo.pl

Wiceprezes Zarządu

Marek Szymański
m.szymanski@e-budownictwo.pl

Redakcja i kontakt PR
Katarzyna Laszczak
redakcja@e-budownictwo.pl  tel. 22 201 42 70

Współpraca i marketing
Katarzyna Dębek
k.debek@e-budownictwo.pl  tel. 22 201 42 75

Dział Techniczny
Artur Balcerzak webmaster@e-budownictwo.pl 

Projekty domów
projekty@e-budownictwo.pl

Dyrektor Sprzedaży Kategorii Budownictwo
Anna Dygasiewicz
a.dygasiewicz@e-budownictwo.pl

Biuro reklamy
reklama@e-budownictwo.pl
+48 22 201 42 66

Dział Agencyjny
agencje@e-budownictwo.pl  

Kierownik ds. Sprzedaży - Internet
Piotr Pech
piotr.pech@polskapress.pl  tel. 882 188 009

Zespół biura reklamy
Joanna Omietańska Key Account Manager
j.omietanska@e-budownictwo.pl tel. 602 332 696

Michał Szwarga
Key Account Manager
m.szwarga@e-budownictwo.pl tel. 602 212 213

Beata Jajszczyk
Key Account Manager
b.jajszczyk@e-budownictwo.pl tel. 668 600 486