Aktualności

e-aranżacje.pl Portal ludzi, którzy kochają design

16.05.2012

e-aranżacje.pl to najnowszy projekt, który dołączył do portfolio Grupy e-budownictwo.pl 

e-aranżacje.pl jest miejscem, gdzie architekci, projektanci wnętrz oraz ogrodów prezentują swoje dotychczasowe realizacje. Portal docelowo skierowany jest do osób poszukujących pracowni, która spełni ich marzenia o niepowtarzalnym domu, oryginalnie urzadzonym wnętrzu czy pięknym ogrodzie. Te poszukiwania ułatwia test, który pozwala określić preferowany styl i znaleźć pracownie odpowiadające tym wymaganiom.

Struktura serwisu jest bardzo przejrzysta. Dwa działy główne – Architekci i Galeria, pozwalają na przeszukanie portalu według podstawowych kryteriów. Architekta wyszukujemy poprzez jego specjalizację, style i województwo. W Galerii znajdują się wszystkie zdjęcia, które można sortować również według specjalizacji architekta i jego preferowanych stylów. Jest to kolejna realizacja Agencji Autentika, z którą Wydawnictwo współpracuje od 2010 roku.e-aranżacje.pl Portal ludzi, którzy kochają design e-aranżacje.pl to najnowszy projekt, który dołączył do portfolio Grupy e-budownictwo.pl - wydawcy wąskotematycznych portali o tematyce budowlanej, wnętrzarskiej i ogrodowej. e-aranżacje.pl jest miejscem, gdzie architekci, projektanci wnętrz oraz ogrodów prezentują swoje dotychczasowe realizacje.

Portal skierowany jest do osób poszukujących pracowni, która spełni ich marzenia o niepowtarzalnym domu, oryginalnie urzadzonym wnętrzu czy pięknym ogrodzie. Te poszukiwania ułatwia test, który pozwala określić preferowany styl i znaleźć pracownie odpowiadające tym wymaganiom. Struktura serwisu jest bardzo przejrzysta. Dwa działy główne – Architekci i Galeria, pozwalają na przeszukanie portalu według podstawowych kryteriów. Architekta wyszukujemy poprzez jego specjalizację, style i województwo. W Galerii znajdują się wszystkie zdjęcia, które można sortować również według specjalizacji architekta i jego preferowanych stylów.

Nasze serwisy